Betlémské světlo a další akce

Na Štědrý den nás čeká poslední akce tohoto roku - tradiční rozdávání Betlémského světla.

V prosinci a na začátku ledna se také koná několik akcí pořádaných naším střediskem, na které bychom vás rádi pozvali.

Betlémské světlo

Kdy: čtvrtek 24.12.2013

Sraz: 10:00 na Masarykově náměstí v Říčanech

Konec: 11:00 tamtéž

S sebou: teplé oblečení, případně svíčku ve sklenici na Betlémské světlo, dobrou náladu

Betlémské světlo se každoročně zapaluje od věčného plamene v Betlémě a rozváží po celém světě. Lidé si ho navzájem předávájí a uchovávají jako symbol přátelství a naděje. Pokud se chcete o Betlémském světle dozvědět více, navštivte jemu věnované stránky...

Skautky a skauti budou Betlémské světlo rozdávat o den dříve na Českých vánocích od 17 hodin.

Další akce

Adventví neděle - neděle 13.12.2015 od 17h na náměstí

Zveme vás na 3. adventní neděli na říčanském náměstí, která je tradičně pořádána naším střediskem. Těšit se můžete na divadlo Světlušek, vánoční písně v podání skautek a samozřejmě nebude chybět svařák a drobné rukodělky pro děti (zdobení perníčků, lodičky apod.).

Skautský ples - sobota 9.1.2016 od 20 hodin

Zveme vás na každoroční ples v KC Labuť.

Vstupenky je možné zakoupit prostřednictvím vedoucích, případně v předprodeji v KC Labuť či na místě.

Téma: Pozvánky