Výprava do Roudnice nad Labem

Na konci května nás čeká slibovaná dvoudenní výprava. Informace o času odjezdu a návratu budou brzy doplněny.

Kdy: 21. - 22. května 2016, odjezd doladíme, ale počítejte, že vyrazíme kolem 8 - 9 hodiny ranní, příjezd zpět do Říčan v neděli odpoledne.

Kam: Roudnice nad Labem - skautská klubovna (spaní, vaření a zázemí v klubovně v teple)

S sebou: spacák, karimatku, hrníček (vybavení na jídlo v kuchyňce mají), klasické věci na schůzku (zápisník, tužka, KPZ atd...), baterka, oblečení dle počasí a oblečení do lanového parku (pevné boty, sporotvní oblečení), jídlo na sobotní svačinku a oběd - od odpoledne začínáme vařit, ...případné další specifické pomůcky ujasníme

Na programu: v sobotu odpoledne nás čeká lanové centrum v Roudnici, v neděli pak výlet na Říp.

Cena 200 Kč.