Expedice do Měsíčního údolí

Ve Vlašimi byl minulý týden nalezen na ulici starší muž. Vůbec nic si nepamatoval a o to víc bylo pro všechny přítomné překvapující, že měl v kapse velký valoun zlata. To vyvolalo pátrání po jeho minulosti. Nepodařilo se však zjistit téměř nic, kromě toho, že muž nějakou dobu pobýval v Měsíčním údolí. Podle vyjádření jeho nejbližšího souseda z Blanického mlýna byl muž prospektor, který to neměl v hlavě úplně v pořádku. Byl údajně neškodný a tak si ho moc nikdo nevšímal. Hledáme nyní členy týmu do expedice, jejímž cílem je prozkoumat Měsíční údolí zejména prospektorův příbytek a najít stopy vedoucí k nalezišti zlata.

Kdy: 14.-16.10.

Cena: 250 Kč (výprava se platí na nádraží)

Sraz: v pátek v 17:10 na nádraží v Říčanech

Návrat: v neděle 12:25 vlakem z Benešova

S sebou:

 • karimatku a spacák, případně polštářek
 • oblečení na spaní a do klubovny
 • dostatek teplého oblečení na ven
 • plášťěnku
 • náhradní boty
 • lahev na vodu
 • baterku
 • malý batůžek
 • pomůcky na schůzku
 • večeři na pátek
 • přezuvky
 • všechny věci zabalené v batohu/krosně

Téma: Pozvánky